Slex Evo

Slex Evo - Nowoczesny, uniwersalny, kolorowy zawsze inny, jak życie.

Dostowuje się do do rosnącego dziecka i do Twojego domu.

Każde dziecko rośnie i rozwija się w swoim tempie. Z tego powodu dziecko potrzebuje krzesełka, które wraz z nim rośnie. Tylko w ten sposób siedzenie będzie zawsze prawidłowe, wygodne i ergonomiczne. Jest to powód dla którego Slex Evo jest jedynym krzesełkiem z pełną regulacją (od 46cm do 75,5cm) siedziska i podnóżka (21 pozycji), by zawsze podążało wraz ze wzrostem dziecka i jego potrzebami.

Detale które czynią Slex Evo wyjątkowym:

Od urodzenia , od 6-36 miesięcy, dla dzieci i rodziców.

Wyjmowane i regulowane w dwóch pozycjach oparcie. Dla dziecka od szóstego miesiąca życia do przedszkolaka. Zdejmowane i łatwe do czyszczenia.

łatwe regulacja wysokości siedziska dzięki dwóch przyciskom. zawsze gdy dziecko siedzi przyjmuje prawidłową postawę szyi, ramion i pleców. Krzesełko (patent światowy) może osiągać minimalną wysokość 46cm do maksymalnej 75,5cm.

21 regulacji podnóżka. Prawidłowe położenie stóp zapewnia regulacja podnóżka, która jest płynnie regulowana i dostosowuje się do wzrostu dziecka.

Bezpieczna obręcz krzesełka. Łatwo zdejmowana obręcz krzesełka z przegródką pomiędzy nogami zapewnia bezpieczeństwo i komfort siedzenia dziecka.

Wysuwane siedzisko . 4 pozycje wysuwania pozwalają dostosować się do wielkości dziecka .

Wysuwany schowek na małe zabawki

Stalowa konstrukcja. Gwarantuje stabilność, wytrzymałość a także łatwość czyszczenia.

Z tyłu nóg znajdują się kółka do przesuwania krzesełka, z przodu antypoślizgowe nóżki.